Alle berichten van Simone Oudshoorn

Startlijst zaterdag 18 november aangepast op 17-11

FNRS wedstrijd zaterdag 18 november 2017
Versie B nieuwe proeven
17.00 F8 Emma Strikwerda Loes
17.07 F8 Naomi Tijdeman Benno
17.14 F8 Noa Oud Shy
17.21 F7 Vanessa Stiensma Fuji
17.28 F8 Cailinn van Hoorn Loes
17.35 F8 Kim Hollander Benno
17.42 F5 Charlotte van Stein Quidam
17.49 F5 Shevana Pronk Finn
17.56 F12 Dominique Pronk Tjitske
18.03 F12 Joanna Visser Lendale
18.10 F11 Jan Laaglandwinder Zigzag
18.17 F5 Cecile Sloots Percival
18.24 F10 Joelle Visser Tjitske
18.31 F9 Iris Ribbens Univers
18.38 F9 Lot Otten Benno
18.45 F9 Dana van Lieshout Feline
18.52 F9 Lisanne Leek Happy
18.59 F9 Meagan v/d Vlis Rasta
19.06 F9 Laura Vermaning Ivanho
19.13 F9 Caya Riekwel Daisy
19.20 F9 Chemene Knol Nanice
19.27 F6 Diane Kool Viano
19.35 F12 Laura Post Ivanho

Startlijst zondag 19 november aangepast op 17-11

FNRS wedstrijd zondag 19 november 2017
Versie B nieuwe proeven
9.00 F7 Tirza Slijkhuis Shamilla 13.00 F3 Suzanne Randag Shanna
9.08 Isa van Boven Shy 13.08 Liena Lakeman Shamilla
9.16 F6 Demi van Kimmenad Rasta 13.16 Jara Langendoen Lee
9.24 Vj Danios Shamilla 13.24 Sofie Frohn Liberty
9.32 Elise Bakker Shy 13.32
9.40 Kim Waardeburg Rasta 13.40 F5 Esmee Bakker Bruintje
9.48 Mila Ramaker Mirco 13.48 Anouk Plukker Shamilla
9.56 Indy Brouwer Benno 13.56 Lysanne de Vries Boyd
10.04 Marit den Harder Jennifer 14.04 Iris Bleyendaal Benno
10.12 Kim Donker Jazz 14.12 Vonne Gerritsen Silly
10.20 Doris Bakker Feline 14.20 Megan Kaarsgaarn Daisy
10.28 Charlotte Oostveen Benno 14.28 Alyssa van Hulst Univers
10.36 Kyra Bijma Jennifer 14.36 Zoe Versnel Mirco
10.44 Saskia Klaver Feline 14.44 Zoe Oosterom Daisy
10.52 14.52 Lola Wachterveld Univers
11.00 F4 Leanne den Harder Lee 15.00 Sanne Dijkstra Mirco
11.08 Fay Marrenga Teddy 15.08 Ashanti Tijdeman Happy
11.16 Evi Koorn Jennifer 15.16 Eva Klaver Aida
11.24 Lomyrne Mooij Bruintje 15.24 F10 Sylvana Huppen Feline
11.32 Amber Monsanto Univers 15.32 F2 Liz Joldersma Shanna
11.40 Mette Lutterman Teddy
11.48 Danae van Vliet Happy
11.56 Mara van Ham Bruintje
12.04 Michelle Kampfer Daisy
12.12 Kyra Rensmaag Jazz
12.20 Lynn van Turennout Damoeska
12.28 Laurianne Korver Shanna

Uitslagen FNRS wedstrijd 24 september

FNRS wedstrijd zondag 24 september 2017
versie A
9.00 F5 Saskia Klaver Feline 225 13.00 F6 Elise Bakker Rasta 226
9.08 Vj Danios Liberty 217 13.08 Tirza Slijkhuis Shamilla 229
9.16 Roos Wenker Shy 229 13.16 Eva Kamphuis Happy 217
9.24 Esmee Bakker Univers 210 13.24 Indy Brouwer Benno 230+
9.32 Britt Wenker Jazz 217 13.32 Marit den Harder Rasta 222
9.40 Eva Klaver Aida 213 13.40 Demi van Kimmena Shamilla 221
9.48 Kim Waardeburg Shy 227 13.48 Isa van Boven Happy 220
9.56 Anouk Plukker Univers 223 13.56 Mila Ramakers Mirco 230
10.04 Megan Kaarsgaarn Jazz 206 14.04 F7 Noa Oud Rasta 219
10.12 Zoe Oosterom Lee 208 14.12 Caillinn van Hoorn Silly 226
10.20 Alyssa van der Hulst Boyd 214 14.20 F8 Emma Strikwerda Loes 223
10.28 Kim Donker Silly 224 14.28
10.36 14.36 F3 Carmen van Noord Feline 218
10.44 14.44 Michelle Kampfer Teddy 216
10.52 F4 Mara van Ham Bruintje 223 14.52 Liena Lakkeman Maartje 227
11.00 Zoe Versnel Lee 211 15.00 Laureanne Korver Shanna 224
11.08 Lola Wachterveld Boyd 219 15.08 Jara Langendoen Teddy 217
11.16 Mette Lutterman Bruintje 223 15.16 Kyra Rensmaag Shy 233
11.24 Danae van Vliet Mirco 231 15.24 F1 Liz Joldersma Shanna 222
11.32 Lysanne de Vries Shamilla 218
11.40 Sanne Dijkstra Bruintje 213
11.48 Fay Marrenga Mirco 209
11.56 Leanne den Harder Teddy 215
12.04 Evy Koorn Daisy 214
12.12 Amber Monsanto Jennifer 219
12.20 Lomyrne Mooij Univers 218
12.28 Lynn van Turennout Daisy 211

uitslagen FNRS wedstrijd 16 september

FNRS wedstrijd zaterdag 16 september 2017
Versie A nieuwe proeven
18.00 F12 Jo-anna Visser Utah 232
18.08 F11 Jan Laagland Winder Zigzag 218
18.16 F9 Chemene Knol Rasta 227
18.24 F9 Iris Ribbens Benno 240
18.32 F9 Lot Otten Silly 205
18.40 F9 Lisanna Leek Rasta 232
18.48 F8 Caya Riekwel Jennifer 232
18.56 F8 Shevana Pronk Jack 235
19.04 F8 Dana van Lieshout Shy 227
19.12 F12 Dominique Pronk Tjitske 233
19.20 F12 Laura Post Ivanho 244
19.28 F6 Charlotte Oostveen Liberty 233
19.36 F10 Sylvana Huppen Shy 225
19.44 F10 Joelle Visser Tjistke 240
19.52 F5 Beatrijs Slot Fergie 220
20.00 F7 Vanessa Stiensma Amereno 234
20.08 F7 Julliette Swart Bud 230

Uitslagen FNRS wedstrijden 22 en 23 april

Het FNRS wedstrijd weekend is weer voorbij. Er is hartstikke goed gereden en de jury gaf een mooi compliment dat ze het niveau van de ruiters erg hoog vonden!! De hoogste punten voor de zaterdag avond zijn gehaald door Bram Klaver! De hoogste punten van vandaag zijn gehaald door Mila Ramakers en Lola Wachterveld! Gefeliciteerd met jullie punten en prijzen. Volgende wedstrijd krijgen jullie cadeau van ons!! De volgende FNRS wedstrijden zullen in september zijn.

FNRS 22 april 2017 uitslagen                     FNRS 23 april 2017 uitslagen

Opgeven ponykamp 2017 vanaf 12 jaar

Denk erom dat het formulier hoofdletter gevoelig is! De inschrijving is pas binnen als je een bevestiging mail binnen heb gekregen.


Notice: Undefined offset: 0 in /home/noot/domains/manegenoot.nl/public_html/wp-content/plugins/ninja-forms/deprecated/includes/fields/list.php on line 666
Velden met een * zijn verplicht

Opgeven ponykamp 2017 t/m 12 jaar

Denk erom dat het inschrijfformulier hoofdletter gevoelig is! De inschrijving is pas binnen als je een bevestiging mail binnen heb gekregen.

Velden met een * zijn verplicht

Uitslag Kur op muziek 2017

Wat was het weer een mooie avond. Alle deelnemers hebben zo goed hun best gedaan.(ook de pony’s en paarden) En wat een voorbereidingen zijn er weer getroffen.

Deze avond is mede een succes geworden door al onze geweldige sponsors!

sponors2sponsors-kur

Uitslag:

Groepen:

1ste prijs pony’s Voltige workshop = Sneeuwwitje en de 7 dwergen van zaterdag 10.30uur

2de prijs paarden = Showerbabes van vrijdag 18.00uur

1ste prijs paarden vlecht workshop door Boominghair = Alice in wonderland van donderdag 17.15uur

2de prijs schoonste geheel = Alice in wonderland van donderdag 17.15uur

1ste prijs schoonste geheel = de trollen van woensdag 16.30uur

Pas de deux:

1ste prijs pony’s een high tea gesponsord door Brekers = Chemene en Iris op Boyd en Bruintje.

1ste prijs paarden een haar pakket gesponsord door 2DDay’s haarstudio = Dominique en Shevana op Tjitske en Utah.

1ste prijs schoonste geheel = Femke en Amy op Eloge en Zigzag