Categoriearchief: Uitslagen

Uitslagen FNRS wedstrijden 12 en 13 mei

We hebben weer een mooi FNRS wedstrijd weekend achter de rug!

 
Op zaterdag avond heeft Diane Kool met Viano de hoogste punten gehaald en heeft hiermee een vrije start met de volgende wedstrijd gewonnen. De prijs voor best zittende ruiter van de avond is gewonnen door Meagan van de Vlis met Feline!
 
Op zondag hebben Lomyrne Mooij met Boyd en Sophie Visser met Daisy de hoogste punten van de dag gehaald. Ook jullie hebben hiermee een gratis start me de volgende wedstrijd gewonnen. De prijs voor best zittende ruiters zijn gewonnen door Zoë Versteeg met Happy en Kim Waardenburg met Finn! (Jullie krijgen nog een mooi vaantje tijdens de les)
FNRS wedstrijd zaterdag 12 mei 2018
Versie B
17.00 Dominique Pronk Tjitske F12 213
17.07 Shevana Pronk Jack F12 212
17.14 Joanna Visser Lendale F12 214
17.21 Sylvana Huppen Angel F10 210
17.28 Joelle Visser Brave F10 213
17.35 Iris Ribbens Belicia F10 216
17.42 Corinne Ernst Classy F5 214
17.49 Judith Rempt Finn F6 216
17.56 Charlotte Oostveen Bud F7 214
18.03 Tirza Slijkhuis Shamila F7 216+
18.10 Mila Ramaker Mirco F7 216
18.17 Vanessa Stiensma Fuiji F7 214
18.24 Noah Oud Shamila F8 215
18.31 Kim Hollander Benno F8 211
18.38 Emma Strikwerda Belicia F9 213
18.45 Caya Riekwel Jazz F9 213
18.52 Eugenie Habing Lorenz F9 215
18.59 Lisanne Leek Benno F9 214
19.06 Meagan v/d Vlis Feline F9 212
19.13 Chemene Knol Univers F9 208
19.20 Lot Otten Sterre F9 216
19.27 Dana van Lieshout Cordarone F9 207
19.35 Diane Kool Viano F6 218
FNRS wedstrijd zondag 13 mei 2018
Versie B
9.00 F3 Liz Joldersma Bruintje 218 13.00 F7 Indy Brouwer Benno
9.08 Suzanne Randag Shamila 226 13.08 Demi van Kimmen Happy 217
9.16 Jara Langendoen Teddy 228 13.16 Elise Bakker Belicia 216
9.24 Larissa Oele Sterre 231 13.24 Isa van Boven Benno 218
9.32 Trinity Tabasco 216 13.32 Marit den Harder Shy 212
9.40 Carmen van Noord Djonna 231++ 13.40 F6 Vj Daniolos Lee 223
9.48 Sophie Frohn Bronco 221 13.48 Anouk Plukker Shamila 217
9.56 Luka Stoffels Feline 215 13.56 Kyra Bijma Shy 212
10.04 Zoe Versteeg Happy 230 14.04 Kim Waardeburg Finn 217
10.12 Marit Tas Univers 231+ 14.12 Megan Kaarsgaarn Boyd 222
10.20 Chenoah Maessen Daisy 225 14.20 Vonne Gerritsen Benno 218
10.28 14.28 Esmee Bakker Damoeska 212
10.36 F5 Amber Monsanto Happy 226 14.36 Iris Bleijendaal Jazz 219
10.44 Danae van Vliet Univers 217 14.44
10.52 Evy Koorn Jennifer 212 14.52 F4 Lois Jagt Liberty 222
11.00 Zoe Oosterom Mirco 219 15.00 Michelle Kampfer Damoeska 217
11.08 Alyssa v/d Hulst Univers 218 15.08 Laureanne Korver Shanna 218
11.16 Lomyrne Mooij Boyd 236 15.16 Sophie Visser Daisy 227
11.24 Sanne Dijkstra Mirco 208 15.24 Liena Lakeman Bruintje 218
11.32 Fay Marenga Bruintje 224
11.40 Leanne den Harder boyd 219
11.48 Zoe Versnel Maartje 231
11.56 Lysanne de Vries Shy 234
12.04 Lola Wagteveld Damoeska 220
12.12
12.20 F2 Nora-fien Dee Maartje 232
12.30 F1 Minke Platte Teddy 228
12.40 F1 Luna Leeuwerik Shanna 227

 

Uitslagen vaardigheid wedstrijd 18-03-18

Vaardigheid wedstrijd 18 maart 2018
13.00 Va2 Mila Ramaker Mirco 191
13.10 Iris Ribbens Happy 212
13.20 Vj Daniolos Teddy 190
13.30 Kim Donker Liberty 202
13.40 Indy Brouwer Benno 191
13.50 Anouk Plukker Damoeska 184
14.00 Kim Waardeburg Sterre 205
14.10 Demi van Kimmena Shy 179
14.20 Zoe Versnel Damoeska 184
14.30 Esmee Bakker Univers 179
14.40 Elise Bakker Shy 175
14.50
15.00 Va1 Zoe Oosterom Daisy 200
15.10 Mette Lutterman Teddy 207
15.20 Megan Kaarsgaarn Liberty 192
15.30 Evi Koorn Boyd 186
15.40 Lysanne de Vries Shamilla 203
15.50 Frederique Happy 199
16.00
16.10 Va3 Tirza Slijkhuis Shamilla 202
16.20 Caya Riekwel Benno 167
16.30 Lot Otten Sterre 199
16.40
16.50 OS1 Lisanne Leek Univers 198
17.00 Sylvana Huppen Benno 193

Uitslagen zaterdag 18 november

FNRS wedstrijd zaterdag 18 november 2017
Versie B nieuwe proeven
17.00 F8 Emma Strikwerda Loes 210
17.07 F8 Naomi Tijdeman Benno 221
17.14 F8 Noa Oud Shy 205
17.21 F7 Vanessa Stiensma Fuji 219
17.28 F8 Cailinn van Hoorn Loes 214
17.35 F8 Kim Hollander Benno 228
17.42 F5 Charlotte van Stein Quidam 223
17.49 F5 Shevana Pronk Finn 218
17.56 F12 Dominique Pronk Tjitske 216
18.03 F12 Joanna Visser Lendale 210
18.10 F11 Jan Laaglandwinder Zigzag 207
18.17 F5 Cecile Sloots Percival 214
18.24 F10 Joelle Visser Tjitske 234
18.31 F9 Iris Ribbens Univers 223
18.38 F9 Lot Otten Benno 208
18.45 F9 Dana van Lieshout Feline 205
18.52 F9 Lisanne Leek Happy 220
18.59 F9 Meagan v/d Vlis Rasta 222
19.06 F9 Laura Vermaning Ivanho 216
19.13 F9 Caya Riekwel Daisy 218
19.20 F9 Chemene Knol Nanice 219
19.27 F6 Diane Kool Viano 221
19.35 F12 Laura Post Ivanho 227

Uitslagen zondag 19 november

FNRS wedstrijd zondag 19 november 2017
Versie B nieuwe proeven
9.00 F7 Tirza Slijkhuis Shamilla 224 13.00 F3 Suzanne Randag Shanna 215
9.08 Isa van Boven Shy 215 13.08 Liena Lakeman Shamilla 216
9.16 F6 Demi van Kimmenad Rasta 212 13.16 Jara Langendoen Lee 214
9.24 Vj Danios Shamilla 215 13.24 Sofie Frohn Liberty 215
9.32 Elise Bakker Shy 216 13.32
9.40 Kim Waardeburg Rasta 225 13.40 F5 Esmee Bakker Bruintje 213
9.48 Mila Ramaker Mirco 224 13.48 Anouk Plukker Shamilla 217
9.56 Indy Brouwer Benno 220 13.56 Lysanne de Vries Boyd 213
10.04 Marit den Harder Jennifer 216 14.04 Iris Bleyendaal Benno 214
10.12 Kim Donker Jazz 218 14.12 Vonne Gerritsen Silly 213
10.20 Doris Bakker Feline 219 14.20 Megan Kaarsgaarn Daisy 210
10.28 Charlotte Oostveen Benno 221 14.28 Alyssa van Hulst Univers 209
10.36 Kyra Bijma Jennifer 217 14.36 Zoe Versnel Mirco 214
10.44 Saskia Klaver Feline 218 14.44 Zoe Oosterom Daisy 203
10.52 14.52 Lola Wachterveld Univers 214
11.00 F4 Leanne den Harder Lee 211 15.00 Sanne Dijkstra Mirco 204
11.08 Fay Marrenga Teddy 224 15.08 Ashanti Tijdeman Happy 211
11.16 Evi Koorn Jennifer 212 15.16 Eva Klaver Aida 216
11.24 Lomyrne Mooij Bruintje 230 15.24 F10 Sylvana Huppen Feline 201
11.32 Amber Monsanto Univers 229 15.32 F2 Liz Joldersma Shanna 221
11.40 Mette Lutterman Teddy 217
11.48 Danae van Vliet Happy 217
11.56 Mara van Ham Bruintje 226
12.04 Michelle Kampfer Daisy 218
12.12 Kyra Rensmaag Jazz 219
12.20 Lynn van Turennout Damoeska 213
12.28 Laurianne Korver Shanna 220

Uitslagen FNRS wedstrijd 24 september

FNRS wedstrijd zondag 24 september 2017
versie A
9.00 F5 Saskia Klaver Feline 225 13.00 F6 Elise Bakker Rasta 226
9.08 Vj Danios Liberty 217 13.08 Tirza Slijkhuis Shamilla 229
9.16 Roos Wenker Shy 229 13.16 Eva Kamphuis Happy 217
9.24 Esmee Bakker Univers 210 13.24 Indy Brouwer Benno 230+
9.32 Britt Wenker Jazz 217 13.32 Marit den Harder Rasta 222
9.40 Eva Klaver Aida 213 13.40 Demi van Kimmena Shamilla 221
9.48 Kim Waardeburg Shy 227 13.48 Isa van Boven Happy 220
9.56 Anouk Plukker Univers 223 13.56 Mila Ramakers Mirco 230
10.04 Megan Kaarsgaarn Jazz 206 14.04 F7 Noa Oud Rasta 219
10.12 Zoe Oosterom Lee 208 14.12 Caillinn van Hoorn Silly 226
10.20 Alyssa van der Hulst Boyd 214 14.20 F8 Emma Strikwerda Loes 223
10.28 Kim Donker Silly 224 14.28
10.36 14.36 F3 Carmen van Noord Feline 218
10.44 14.44 Michelle Kampfer Teddy 216
10.52 F4 Mara van Ham Bruintje 223 14.52 Liena Lakkeman Maartje 227
11.00 Zoe Versnel Lee 211 15.00 Laureanne Korver Shanna 224
11.08 Lola Wachterveld Boyd 219 15.08 Jara Langendoen Teddy 217
11.16 Mette Lutterman Bruintje 223 15.16 Kyra Rensmaag Shy 233
11.24 Danae van Vliet Mirco 231 15.24 F1 Liz Joldersma Shanna 222
11.32 Lysanne de Vries Shamilla 218
11.40 Sanne Dijkstra Bruintje 213
11.48 Fay Marrenga Mirco 209
11.56 Leanne den Harder Teddy 215
12.04 Evy Koorn Daisy 214
12.12 Amber Monsanto Jennifer 219
12.20 Lomyrne Mooij Univers 218
12.28 Lynn van Turennout Daisy 211

uitslagen FNRS wedstrijd 16 september

FNRS wedstrijd zaterdag 16 september 2017
Versie A nieuwe proeven
18.00 F12 Jo-anna Visser Utah 232
18.08 F11 Jan Laagland Winder Zigzag 218
18.16 F9 Chemene Knol Rasta 227
18.24 F9 Iris Ribbens Benno 240
18.32 F9 Lot Otten Silly 205
18.40 F9 Lisanna Leek Rasta 232
18.48 F8 Caya Riekwel Jennifer 232
18.56 F8 Shevana Pronk Jack 235
19.04 F8 Dana van Lieshout Shy 227
19.12 F12 Dominique Pronk Tjitske 233
19.20 F12 Laura Post Ivanho 244
19.28 F6 Charlotte Oostveen Liberty 233
19.36 F10 Sylvana Huppen Shy 225
19.44 F10 Joelle Visser Tjistke 240
19.52 F5 Beatrijs Slot Fergie 220
20.00 F7 Vanessa Stiensma Amereno 234
20.08 F7 Julliette Swart Bud 230

Uitslagen FNRS wedstrijden 22 en 23 april

Het FNRS wedstrijd weekend is weer voorbij. Er is hartstikke goed gereden en de jury gaf een mooi compliment dat ze het niveau van de ruiters erg hoog vonden!! De hoogste punten voor de zaterdag avond zijn gehaald door Bram Klaver! De hoogste punten van vandaag zijn gehaald door Mila Ramakers en Lola Wachterveld! Gefeliciteerd met jullie punten en prijzen. Volgende wedstrijd krijgen jullie cadeau van ons!! De volgende FNRS wedstrijden zullen in september zijn.

FNRS 22 april 2017 uitslagen                     FNRS 23 april 2017 uitslagen

Uitslag Kur op muziek 2017

Wat was het weer een mooie avond. Alle deelnemers hebben zo goed hun best gedaan.(ook de pony’s en paarden) En wat een voorbereidingen zijn er weer getroffen.

Deze avond is mede een succes geworden door al onze geweldige sponsors!

sponors2sponsors-kur

Uitslag:

Groepen:

1ste prijs pony’s Voltige workshop = Sneeuwwitje en de 7 dwergen van zaterdag 10.30uur

2de prijs paarden = Showerbabes van vrijdag 18.00uur

1ste prijs paarden vlecht workshop door Boominghair = Alice in wonderland van donderdag 17.15uur

2de prijs schoonste geheel = Alice in wonderland van donderdag 17.15uur

1ste prijs schoonste geheel = de trollen van woensdag 16.30uur

Pas de deux:

1ste prijs pony’s een high tea gesponsord door Brekers = Chemene en Iris op Boyd en Bruintje.

1ste prijs paarden een haar pakket gesponsord door 2DDay’s haarstudio = Dominique en Shevana op Tjitske en Utah.

1ste prijs schoonste geheel = Femke en Amy op Eloge en Zigzag