Alle berichten van Simone Oudshoorn

starttijden grondwerk cursus

Grondwerk cursus

Zorg dat je op de aangegeven tijd bij de kleine hal klaar staat met je paard. Graag hoofdstel in en een dressuur zweep mee.

Groep 1 18.15uur

  1. Cecile – Percival
  2. Mila – Mirco
  3. Esther – Lendale
  4. Isa

Groep 2 19.00uur

  1. Ellen – Zigzag
  2. Kitty – Utah
  3. Laura Post – Ivanho
  4. Chemene – Dempsy

Groep 3 19.45uur

  1. Jolanda – Monty
  2. Sylvia – Wanda
  3. Liesbeth – Oliver
  4. Melissa – T

Startlijst clinic Cindy Feld

Zorg dat je op tijd op je paard/pony zit zodat de tijd goed benut kan worden!

10.00

  1. Ellen Lugtenburg – Zigzag
  2. Lynn Lugtenburg – Jack
  3. Laura Vermaning – Ivanho

10.45

  1. Caya Riekwel – Jazz
  2. Iris Ribbens – Belicia
  3. Amy Pieters – Utah

11.30

  1. Mila Ramakers – Mirco
  2. Anna v/d Berg – Univers
  3. Marit Tas – Shamilla

12.15

  1. Shevana Pronk – Jack
  2. Eugenie Habing – Lorenz
  3. Melissa Blokker – T

13.00 pauze

13.30

  1. Marjolein de Klerck
  2. Silvia Eckhard

14.30

  1. Beatrijs Weijers
  2. Vanessa Stiensma

15.30

  1. Danielle Huijberts
  2. Elise Bruggeman

uitslagen FNRS wedstrijd 15 en 16 september

F10 Chantal Stappenbelt Woody 239
F13 Joanna Visser Cordarone 204
F6 megan Kaarsgaarn Daisy 220
F6 Esmee Bakker Univers 221
F7 Kim Hollander Jack 221
F7 Merel Mooij Java 205
F7 Kim Waardeburg Loska 210
F10 Lisanne Leek Univers 227
F10 Emma Strikwerda Shy 215
F10 Iris Ribbens Belicia 229
F8 Cailin van Hoorn Univers 214
F5 Fay Marrenga Jennifer 212
F7 Elise Bakker Buzz 213
F10 Joelle Visser Brave 231
F3 Zoe Versteegh Happy 212
F5 Michelle Kampfer Shamilla 212
F5 Corinne Ernst Classy 236
F9 Lot Otten Happy 218
F8 Tirza Slijkhuis Shamilla 218
F4 Carmen van Noort Bud 237
F13 Shevana Pronk Jack 233

 

F3 Anna v/d Berg Belicia 219
F3 Trinity van Duinen Tabasco 220
F3 Luka Stoffels Happy 215
F7 Indy Brouwer Benno 223
F3 Annabelle v/d Heiden Univers 232
F3 Chenoah Maarsen Jennifer 218
F7 Vonne Gerritsen Benno 221
F7 Vj Hoekstra Boyd 221
F3 Nikki Colé Teddy 222
F4 Marit Tas Univers 221
F4 Liz Joldersma Jennifer 208
F4 Norafien Dee Damoeska 217
F4 Kyra Rensmaag Belicia 231
F1 Dani Buis Shanna 225
F1 Quinta Witkamp Bruintje 228
F1 Nienke Zut Lee 223
F1 Nami Leuven Shanna 223
F1 Suze Broekema Maartje 230
F2 Minke Platte Shy 218
F2 Luna Leeuwerik Shanna 216
F2 Sam Tuik Liberty 227
F9 Chemene Knol Silly 208
F10 Caya Riekwel Jazz 220
F5 Sophie Visser Daisy 229
F5 Sanne Dijkstra Jennifer 207
F5 Danae van Vliet Shy 228
F5 Evi Koorn Daisy 216
F5 Lois Jagt Liberty 218
F5 Zoe Oosterom Shy 218
F5 Mette Lutterman Univers 220
F6 Zoe Versnel Mirco 220
F6 Leanne den Harder Shamilla 216
F6 Allyssa v/d Hulst Bruintje 220
F6 Anouk Plukker Benno 233
F6 Lomyrne Mooij Damoeska 211
F6 Lysanne de Vries Belicia 223

 

Ponykamp 2018

Wat waren het weer geslaagde kampen dit jaar! Allemaal gezellige kids en wat waren de pony’s en paarden lief.

Hou de agenda goed in de gaten want misschien komt er in de herfst vakantie nog een ponykamp!!

De datums voor ponykamp 2019 zijn rond februari bekend.

Uitslagen FNRS wedstrijden 12 en 13 mei

We hebben weer een mooi FNRS wedstrijd weekend achter de rug!

 
Op zaterdag avond heeft Diane Kool met Viano de hoogste punten gehaald en heeft hiermee een vrije start met de volgende wedstrijd gewonnen. De prijs voor best zittende ruiter van de avond is gewonnen door Meagan van de Vlis met Feline!
 
Op zondag hebben Lomyrne Mooij met Boyd en Sophie Visser met Daisy de hoogste punten van de dag gehaald. Ook jullie hebben hiermee een gratis start me de volgende wedstrijd gewonnen. De prijs voor best zittende ruiters zijn gewonnen door Zoë Versteeg met Happy en Kim Waardenburg met Finn! (Jullie krijgen nog een mooi vaantje tijdens de les)
FNRS wedstrijd zaterdag 12 mei 2018
Versie B
17.00 Dominique Pronk Tjitske F12 213
17.07 Shevana Pronk Jack F12 212
17.14 Joanna Visser Lendale F12 214
17.21 Sylvana Huppen Angel F10 210
17.28 Joelle Visser Brave F10 213
17.35 Iris Ribbens Belicia F10 216
17.42 Corinne Ernst Classy F5 214
17.49 Judith Rempt Finn F6 216
17.56 Charlotte Oostveen Bud F7 214
18.03 Tirza Slijkhuis Shamila F7 216+
18.10 Mila Ramaker Mirco F7 216
18.17 Vanessa Stiensma Fuiji F7 214
18.24 Noah Oud Shamila F8 215
18.31 Kim Hollander Benno F8 211
18.38 Emma Strikwerda Belicia F9 213
18.45 Caya Riekwel Jazz F9 213
18.52 Eugenie Habing Lorenz F9 215
18.59 Lisanne Leek Benno F9 214
19.06 Meagan v/d Vlis Feline F9 212
19.13 Chemene Knol Univers F9 208
19.20 Lot Otten Sterre F9 216
19.27 Dana van Lieshout Cordarone F9 207
19.35 Diane Kool Viano F6 218
FNRS wedstrijd zondag 13 mei 2018
Versie B
9.00 F3 Liz Joldersma Bruintje 218 13.00 F7 Indy Brouwer Benno
9.08 Suzanne Randag Shamila 226 13.08 Demi van Kimmen Happy 217
9.16 Jara Langendoen Teddy 228 13.16 Elise Bakker Belicia 216
9.24 Larissa Oele Sterre 231 13.24 Isa van Boven Benno 218
9.32 Trinity Tabasco 216 13.32 Marit den Harder Shy 212
9.40 Carmen van Noord Djonna 231++ 13.40 F6 Vj Daniolos Lee 223
9.48 Sophie Frohn Bronco 221 13.48 Anouk Plukker Shamila 217
9.56 Luka Stoffels Feline 215 13.56 Kyra Bijma Shy 212
10.04 Zoe Versteeg Happy 230 14.04 Kim Waardeburg Finn 217
10.12 Marit Tas Univers 231+ 14.12 Megan Kaarsgaarn Boyd 222
10.20 Chenoah Maessen Daisy 225 14.20 Vonne Gerritsen Benno 218
10.28 14.28 Esmee Bakker Damoeska 212
10.36 F5 Amber Monsanto Happy 226 14.36 Iris Bleijendaal Jazz 219
10.44 Danae van Vliet Univers 217 14.44
10.52 Evy Koorn Jennifer 212 14.52 F4 Lois Jagt Liberty 222
11.00 Zoe Oosterom Mirco 219 15.00 Michelle Kampfer Damoeska 217
11.08 Alyssa v/d Hulst Univers 218 15.08 Laureanne Korver Shanna 218
11.16 Lomyrne Mooij Boyd 236 15.16 Sophie Visser Daisy 227
11.24 Sanne Dijkstra Mirco 208 15.24 Liena Lakeman Bruintje 218
11.32 Fay Marenga Bruintje 224
11.40 Leanne den Harder boyd 219
11.48 Zoe Versnel Maartje 231
11.56 Lysanne de Vries Shy 234
12.04 Lola Wagteveld Damoeska 220
12.12
12.20 F2 Nora-fien Dee Maartje 232
12.30 F1 Minke Platte Teddy 228
12.40 F1 Luna Leeuwerik Shanna 227

 

Uitslagen vaardigheid wedstrijd 18-03-18

Vaardigheid wedstrijd 18 maart 2018
13.00 Va2 Mila Ramaker Mirco 191
13.10 Iris Ribbens Happy 212
13.20 Vj Daniolos Teddy 190
13.30 Kim Donker Liberty 202
13.40 Indy Brouwer Benno 191
13.50 Anouk Plukker Damoeska 184
14.00 Kim Waardeburg Sterre 205
14.10 Demi van Kimmena Shy 179
14.20 Zoe Versnel Damoeska 184
14.30 Esmee Bakker Univers 179
14.40 Elise Bakker Shy 175
14.50
15.00 Va1 Zoe Oosterom Daisy 200
15.10 Mette Lutterman Teddy 207
15.20 Megan Kaarsgaarn Liberty 192
15.30 Evi Koorn Boyd 186
15.40 Lysanne de Vries Shamilla 203
15.50 Frederique Happy 199
16.00
16.10 Va3 Tirza Slijkhuis Shamilla 202
16.20 Caya Riekwel Benno 167
16.30 Lot Otten Sterre 199
16.40
16.50 OS1 Lisanne Leek Univers 198
17.00 Sylvana Huppen Benno 193

Uitslagen FNRS wedstrijd 10 en 11 februari 2018

FNRS wedstrijd zondag 11 februari 2018
Versie A
9.00 F5 Zoe Oosterom Shy 216 13.00 F6 Roos Wenker Happy
9.08 Lomyrne Mooij Univers 219 13.08 Vj Daniolos Shamilla 231
9.16 Zoe Versnel Mirco 214 13.16 Vonne Gerritsen Benno 225
9.24 Anouk Plukker Shy 214 13.24 Demi van Kimmena Happy 224
9.32 Lysanne de Vries Univers 215 13.32 Ashanti Tijdeman Feline 222
9.40 Leanne den Harder Mirco 214 13.40 Indy Brouwer Benno 232
9.48 Amber Monsanto Liberty 215 13.48 Kim Waardeburg Happy 232+
9.56 Esmee Bakker Univers 213 13.56 Kyra Bijma Damoeska 217
10.04 Sanne Dijkstra Jennifer 213 14.04 Britt Wenker Benno 233
10.12 Evi Koorn Damoeska 217 14.12 Iris Bleijendaal Feline 217
10.20 Megan kaarsgaarn Boyd 225 14.20 Kim Donker Shamilla 220
10.28 14.28
10.36 F4 Fay Marrenga Jennifer 222 14.36 F3 Elize Langelaan Bruintje 226
10.44 Kyra Rensmaag Damoeska 228 14.44 Liz Joldersma Mirco 215
10.52 Mara van Ham Boyd 218 14.52 Marit Tas Teddy 228+
11.00 Mette Lutterman Bruintje 229 15.00 Anna v/d Berg Boyd 235
11.08 Lola Wagteveld Daisy 217 15.08 Suzanne Randag Jennifer 222
11.16 Danae van Vliet Lee 215 15.16 Carmen van noord Sterre 228
11.24 Laureanne Korver Bruintje 218 15.24 Jara Langendoen Boyd
11.32 Lois Jagt Rasta 220 15.32 Larissa Oele Eloge 216
11.40 Lynn van Turrenout Teddy 227 15.40 F1 Nora-fien Dee Shanna 238
11.48 Sofie Visser Shy 224
11.56
12.04 F7 Elise Bakker Jazz 211
12.12 Isa van Boven Liberty 218
12.20 Marit den Harder Shamilla 216
FNRS wedstrijd zaterdag 10 februari 2018
Versie A
17.00 F12 Laura Post Ivanho 211
17.07 F8 Caillin van Hoorn Damoeska 219
17.14 F8 Noah Oud Rasta 222
17.21 F8 Kim Hollander Benno 217
17.28 F7 Tirza Slijkhuis Shamilla 227
17.35 F6 Charlotte van Stein Quidam 221
17.42 F10 Joelle Visser Brave 204
17.49 F10 Sylvana Huppen Univers 216
17.56 F12 Shevana Pronk Jack 218
18.03 F12 Dominique Pronk Tjitske 219
18.10 F13 Joanna Viser Cordarone 225
18.17 F9 Caya Riekwel Feline 221
18.24 F9 Iris Ribbens Benno 229
18.31 F9 Meagan v/d Vlis Liberty 215
18.38 F9 Emma Strikwerda Feline 223
18.45 F9 Lot Otten Benno 212
18.52 F7 Vanessa Stiensma Fuiji 208
18.59 F9 Chantal Stappenbelt Woody 231
19.06 F9 Lisanne Leek Shy 215
19.13 F9 Chemene Knol Nanice 218
19.20 F8 Naomi Tijdeman Tjitske 223
19.27 F6 Mila Ramaker Mirco 232
19.35 F6 Charlotte Oostveen Happy 220+
19.42 F5 Leonoor Kints Appie 211
19.50 F5 Judith Rempt Finn 220
19.57 F5 Beatrijs Slot Fergie 211+
20.05

Uitslagen zaterdag 18 november

FNRS wedstrijd zaterdag 18 november 2017
Versie B nieuwe proeven
17.00 F8 Emma Strikwerda Loes 210
17.07 F8 Naomi Tijdeman Benno 221
17.14 F8 Noa Oud Shy 205
17.21 F7 Vanessa Stiensma Fuji 219
17.28 F8 Cailinn van Hoorn Loes 214
17.35 F8 Kim Hollander Benno 228
17.42 F5 Charlotte van Stein Quidam 223
17.49 F5 Shevana Pronk Finn 218
17.56 F12 Dominique Pronk Tjitske 216
18.03 F12 Joanna Visser Lendale 210
18.10 F11 Jan Laaglandwinder Zigzag 207
18.17 F5 Cecile Sloots Percival 214
18.24 F10 Joelle Visser Tjitske 234
18.31 F9 Iris Ribbens Univers 223
18.38 F9 Lot Otten Benno 208
18.45 F9 Dana van Lieshout Feline 205
18.52 F9 Lisanne Leek Happy 220
18.59 F9 Meagan v/d Vlis Rasta 222
19.06 F9 Laura Vermaning Ivanho 216
19.13 F9 Caya Riekwel Daisy 218
19.20 F9 Chemene Knol Nanice 219
19.27 F6 Diane Kool Viano 221
19.35 F12 Laura Post Ivanho 227

Uitslagen zondag 19 november

FNRS wedstrijd zondag 19 november 2017
Versie B nieuwe proeven
9.00 F7 Tirza Slijkhuis Shamilla 224 13.00 F3 Suzanne Randag Shanna 215
9.08 Isa van Boven Shy 215 13.08 Liena Lakeman Shamilla 216
9.16 F6 Demi van Kimmenad Rasta 212 13.16 Jara Langendoen Lee 214
9.24 Vj Danios Shamilla 215 13.24 Sofie Frohn Liberty 215
9.32 Elise Bakker Shy 216 13.32
9.40 Kim Waardeburg Rasta 225 13.40 F5 Esmee Bakker Bruintje 213
9.48 Mila Ramaker Mirco 224 13.48 Anouk Plukker Shamilla 217
9.56 Indy Brouwer Benno 220 13.56 Lysanne de Vries Boyd 213
10.04 Marit den Harder Jennifer 216 14.04 Iris Bleyendaal Benno 214
10.12 Kim Donker Jazz 218 14.12 Vonne Gerritsen Silly 213
10.20 Doris Bakker Feline 219 14.20 Megan Kaarsgaarn Daisy 210
10.28 Charlotte Oostveen Benno 221 14.28 Alyssa van Hulst Univers 209
10.36 Kyra Bijma Jennifer 217 14.36 Zoe Versnel Mirco 214
10.44 Saskia Klaver Feline 218 14.44 Zoe Oosterom Daisy 203
10.52 14.52 Lola Wachterveld Univers 214
11.00 F4 Leanne den Harder Lee 211 15.00 Sanne Dijkstra Mirco 204
11.08 Fay Marrenga Teddy 224 15.08 Ashanti Tijdeman Happy 211
11.16 Evi Koorn Jennifer 212 15.16 Eva Klaver Aida 216
11.24 Lomyrne Mooij Bruintje 230 15.24 F10 Sylvana Huppen Feline 201
11.32 Amber Monsanto Univers 229 15.32 F2 Liz Joldersma Shanna 221
11.40 Mette Lutterman Teddy 217
11.48 Danae van Vliet Happy 217
11.56 Mara van Ham Bruintje 226
12.04 Michelle Kampfer Daisy 218
12.12 Kyra Rensmaag Jazz 219
12.20 Lynn van Turennout Damoeska 213
12.28 Laurianne Korver Shanna 220